„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás TERMÉKELLENŐR

TERMÉKELLENŐR

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

TERMÉKELLENŐR munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre termékellenőrnek?

Feladatok

  • A minőségirányítási dokumentációs rendszer előírásszerű üzemeltetése;
  • Javaslattétel a tapasztalatok alapján az ellenőrzések módjára;
  • Ellenőrzési eljárások módosításában operatívan részt vesz;
  • Az ellenőrzési és felülvizsgálati tapasztalatok alapján javaslatot készít a helyesbítő tevékenységre;
  • Ellenőrzi a termékeken feltárt eltérések javítását;
  • A kiadott utasítások alapján az ellenőrzéseket elvégzi;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A minőségbiztosítási dokumentációk nyomonkövetése és betartatása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Magasszintű termékismeret;
  • Több műszak vállalása;
  • Precíz munkavégzés;
  • Megbízható személyiség.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020