„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás Operátor

Operátor

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

Operátor munkakörre.

Miért jelentkezz

  • az alap órabéren kívül további juttatásaink vannak (jelenléti bónusz, havibónusz, cafeteria)
  • korrekt vezetőink vannak
  • európai színvonalú, tiszta, kulturált munkakörnyezetben fogsz dolgozni
  • egy összetartó csapat tagja leszel
  • a munkádért cserébe megbecsülést, anyagi biztonságot és előrelépési lehetőséget kapsz
  • céges autóbusszal tudsz bejárni dolgozni
  • van melegétkezésünk is

Feladatok

  • a csoportvezetők és gépbeállítók által meghatározott munkafolyamatok elvégzése a kapott utasításoknak megfelelően
  • fém alkatrészek behelyezése a présgépbe
  • présgépek működtetése
  • folyamatos önellenőrzés a gyártás során
  • normakövetelmények és műveleti utasítások betartása
  • gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése
  • kimenő áruk elhelyezése kijelölt területekre

Elvárások

  • legalább 8 általános iskolai végzettséget
  • betanított munkakörben szerzett gyakorlatot
  • biztosan tudd vállalni a 3 műszakos munkarendet
  • pontos és precíz munkavégzést
  • önállóságot és terhelhetőséget

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020