„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás Operátor

Operátor

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

Operátor munkakörre.

Szeretnél a környék egyik legdinamikusabban fejlődő vállalatánál dolgozni? Fontos számodra, hogy korrekt vezetőid legyenek és a munkádért cserébe megbecsülést és anyagi biztonságot kapj?

  • az alap órabéren kívül további juttatásaink vannak (jelenléti bónusz, havibónusz, cafeteria);
  • korrekt vezetőink vannak;
  • európai színvonalú, tiszta, kulturált munkakörnyezetben fogsz dolgozni;
  • egy összetartó csapat tagja leszel;
  • a munkádért cserébe megbecsülést, anyagi biztonságot és előrelépési lehetőséget kapsz;
  • céges autóbusszal tudsz bejárni dolgozni;
  • van melegétkezésünk is.

Feladatok

  • a csoportvezetők és gépbeállítók által meghatározott munkafolyamatok elvégzése a kapott utasításoknak megfelelően;
  • fém alkatrészek behelyezése a présgépbe;
  • présgépek működtetése;
  • folyamatos önellenőrzés a gyártás során;
  • normakövetelmények és műveleti utasítások betartása;
  • gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése
  • kimenő áruk elhelyezése kijelölt területekre.

Elvárások

  • legalább 8 általános iskolai végzettséget;
  • betanított munkakörben szerzett gyakorlatot;
  • biztosan tudd vállalni a 2 műszakos munkarendet;
  • pontos és precíz munkavégzést;
  • önállóságot és terhelhetőséget.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 825-ös mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020