„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás MINŐSÉGÜGYI RENDSZERTECHNIKUS

MINŐSÉGÜGYI RENDSZERTECHNIKUS

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

MINŐSÉGÜGYI RENDSZERTECHNIKUS munkakörre.

Feladatok

  • minőségügyi rendszerdokumentumok készítése, felügyelete, változásainak kezelése, folyamatos fejlesztése;
  • minőségügyi felülvizsgálatok és belső auditok tervezése, koordinálása, felügyelete;
  • belső auditok végrehajtása;
  • vállalat képviselete vevői és tanúsító auditokon;
  • folyamathatékonysági- és folyamatteljesítmény mutatók kezelése, felügyelete;
  • javító- fejlesztő intézkedések meghozatala, felügyelete;
  • minőségügyi kimutatások, riportok készítése;
  • minőségirányítási szoftver bevezetésének koordinálása, kezelése, felügyelete.

Elvárások

  • ISO9001 és/vagy IATF 16949 által tanúsított termelő vállalatnál minőségügyi területen szerzett min. 2 év szakmai tapasztalat
  • középfokú iskolai (technikum) végzettség
  • angol kommunikációképes szintű nyelvtudás
  • önálló munkavégzés, kreativitás;
  • folyamatszemlélet;
  • munkájával szembeni igényesség, alaposság.

Előnyt jelent

  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat;
  • IATF 16949 szabvány ismerete;
  • minőségügyi szakirányú végzettség;
  • ISO9001 és/vagy IATF 16949 auditálási ismeret, tapasztalat.

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő vállalat, igényes munkakörnyezet,
  • béren kívüli juttatási csomag,
  • Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársat, de azért megvárjuk a felmondási idődet.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 825-ös mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020