„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás MŰSZAKVEZETŐ

MŰSZAKVEZETŐ

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

MŰSZAKVEZETŐ munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre műszakvezetőnek?

Feladatok

  • A műszakban dolgozók munkájának irányítása, koordinálása, segítése, ellenőrzése, értékelése;
  • Az üzemben található gépek és berendezések munka, ellenőrzési és karbantartási utasításainak betartatása;
  • Aktív részvétel a hibajavítási és megelőzési tevékenységben;
  • Ellenőrző eszközök, mérő és vizsgáló berendezések használatának megkövetelése;
  • Minőségi mutatók tudatos és folyamatos javításában a munkatársak támogatása;
  • Rendelkezésre álló emberi és gépi erőforrások optimális kihasználása
  • Folyamatban lévő fejlesztések aktív támogatása;
  • Szükséges napi, heti és havi riportok elkészítése az üzemvezető felé.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • Gyártó-termelő vállalatnál legalább 3 éves releváns vezetői tapasztalat;
  • Valamelyik technológia magas szintű ismerete: CNC, préselés, hegesztés, porfestés, szerelés;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Lelkes hozzáállás, jó kapcsolatteremtő képesség;
  • Határozott, döntésképes személyiség, aki felelősséget vállal munkájáért és csapatáért;
  • Proaktív, céltudatos személyiség;
  • Magabiztos informatikai ismeretek: MS Office, Excel, Internet;
  • Valamilyen ERP rendszer használatában való jártasság;
  • B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat.

Előnyt jelent

  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Lemeztechnológia ismeret;
  • További nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások;
  • Megbízható, tőkeerős hazai vállalat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Önálló, proaktív munkavégzés

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020