„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás GAZDASÁGI CSOPORTVEZETŐ

GAZDASÁGI CSOPORTVEZETŐ

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

GAZDASÁGI CSOPORTVEZETŐ munkakörre.

Feladatok

  • a székhelyen dolgozó gazdasági csapat szakmai és operatív irányítása, támogatása,
  • a cégcsoport telephelyein, közgazdasági területen dolgozó kollégák szakmai irányítása, gazdasági és kiemelten a kontrolling folyamatok kialakítása, fejlesztése,
  • éves beszámoló készítésének a koordinálása, könyvvizsgálatban való részvétel,
  • teljes körű adóbevallások, kötelező statisztikák elkészítése, leadása,
  • aktív részvétel a stratégiai, operatív és üzleti tervezésben a kapcsolódó folyamatok kialakításában,
  • havi zárások elkészítésének koordinálása cégcsoport szinten,
  • hatékony vezetői információs rendszer működtetése,
  • kontrolling folyamatok fejlesztése, adminisztratív feladatok hatékonyság növelése,
  • elemzések, prezentációk készítése a felső vezetés felé,
  • a törvényi előírásoknak történő megfelelés folyamatos biztosítása.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel,
  • számviteli, pénzügyi, adózási, kiemelten kontrolling területen szerzett több éves szakmai tapasztalatod van,
  • több éves vezetői tapasztalattal rendelkezel,
  • magas felhasználói szintű számítástechnikai (erős Excel) és adatbázis-kezelési ismereteid vannak,
  • tárgyalóképes szinten használod az angol nyelvet,
  • elemzői~ és rendszerszemléletű vagy,
  • pro-aktivitás és kreativitás jellemez,
  • felelősségteljes munkavégzés jellemez,
  • pontosság, precizitás, önállóság az erősségeid közé tartozik.

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • egyéb idegen nyelv ismerete,
  • INFOR vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • folyamat, rendszer fejlesztésekben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő vállalat, igényes munkakörnyezet,
  • béren kívüli juttatási csomag,
  • azonnali munkakezdés.
  • Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársat, de azért megvárjuk a felmondási idődet

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020