„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás MŰSZAKVEZETŐ

MŰSZAKVEZETŐ

Szolnok

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

MŰSZAKVEZETŐ munkakörre.

Feladatok

  • Te fogod irányítani, koordinálni a műszakodban dolgozó kollégákat. Fontos, hogy a felmerülő problémák megoldásában segítsd őket és az elvégzett munkájukat ellenőrizd is le;
  • Gyártó-termelő vállalatként a gépek és berendezések hibátlan működése a termelő munka egyik alapfeltétele, ezért ezek ellenőrzési és karbantartási utasításainak betartatása a Te felelősséged lesz;
  • Aktívan részt fogsz venni a hibajavítási és megelőzési tevékenységekben;
  • Elkerülhetetlen egy műszakban, hogy olykor hiányzik valamely kolléga vagy meghibásodik egy gép, ezért a Te feladatod lesz a rendelkezésre álló emberi és gépi erőforrások biztosítása és optimális kihasználása;
  • Fontosnak tartjuk a költséghatékonyságot, ezért örülni fogunk, ha lesznek javaslataid erre vonatkozóan;
  • Az egyik legfontosabb alappillére a küldetésünknek, hogy a vevőink által támasztott minőségi és mennyiségi elvárásoknak eleget tegyünk, ezért a minőségi mutatóinkat folyamatosan és tudatosan javítanunk szükséges. Ehhez szükséges a munkatársak munkájának fejlesztése, támogatása és teljesítményük ösztönzése;
  • Napi, heti és havi riportálási kötelezettséged lesz az üzemvezető felé.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettséget;
  • Már szereztél legalább 3 év gyakorlatot műszakvezetőként gyártó-termelő vállalatnál;
  • A kommunikáció az egyik legfontosabb dolog a munkavégzésed során, hiszen Te fogod kiosztani a feladatokat és sokszor meg kell oldanod a kollégák problémáit;
  • A pontos munkavégzés és önállóság az erősségeid közé tartozik;
  • Fontos, hogy határozott és döntésképes személyiséged legyen, aki nem csak a saját munkájáért, de a csapatért is felelősséget vállaljon;
  • A műszakod legjobb teljesítményének elérése érdekébe motiválnod kell a csapattagokat, ezért fontos, hogy példát mutass a lelkes hozzáállásoddal;
  • Magabiztosan használsz ERP rendszert, az internetet, Office-t és az Excel-t;
  • Nálunk minden műszakvezető 3 vagy 4 műszakban dolgozik, ezért fontos, hogy biztosan tudd Te is vállalni a többműszakos munkarendet;
  • A munkakör betöltéséhet szükséges a B kategóriás jogosítvány és némi vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent

  • Van már tapasztalatod a nálunk alkalmazott valamelyik technológiában: CNC, préselés, hegesztés, porfestés, szerelés;
  • Kommunikációképes idegen nyelvtudás (angol és/vagy német).

Amit kínálunk

Ha már eljutottunk odáig, hogy szerződést kötünk, biztos lehetsz benne, hogy a számunkra legkiválóbb szakembert választottuk ki a személyedben.

Munkatársaink azért szeretnek nálunk dolgozni, mert egy kiváló csapat tagjai lehetnek és támogató vezetőkvannak.

Fontos számunkra, hogy mindenki kulturált, tiszta, rendezett, európai színvonalú munkakörnyezetben töltse el a munkaidejét.

A folyamatosan megújuló piaci trendek és a vevői igények arra ösztönöznek minket, hogy tudásunkat fejlesszük, ötleteljünk, majd közösen valósítsunk meg azokat. Ez jelenti számunkra a kihívást és motivációt!

Teljes munkaidőben fogsz dolgozni.

Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársat, de azért megvárjuk a 30 napos felmondási idődet.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 825-ös mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020