„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás ÜZEMVEZETŐ

ÜZEMVEZETŐ

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

ÜZEMVEZETŐ munkakörre.

Feladatok

  • Az üzemi termelés operatív irányítása, munkaszervezés, műszakok és a műszakrend megtervezése;
  • Üzemi rend és fegyelem betartatása, jól szervezett üzemmenet elérése és fenntartása;
  • A vevői igényeknek megfelelő magas minőségi és mennyiségi követelmények teljesítése és ellenőrzése;
  • Gyártási folyamatok koordinálása, optimalizálása;
  • A felmerülő műszaki problémák megoldása, gépek folyamatos működésének biztosítása;
  • A vevői kapcsolattartás támogatása, aktív közreműködés az esetleges kérések, reklamációk kezelésében, a hatékonyság növeléséhez kapcsolódó intézkedések megtétele;
  • A termelésvezető munkájának folyamatos támogatása, döntés-előkészítés, javaslattétel;
  • A dolgozói elégedettség növelésében történő hatékony részvétel, szervezetfejlesztés, közösségépítés, motiváció;
  • Intézkedések megtétele a fluktuáció csökkentése, illetve megelőzése érdekében;
  • Kapcsolattartás a cégvezetéssel és a vállalat többi területével;

Elvárások

Ezt várjuk Tőled, ha csatlakozni szeretnél:

  • Preferáltan műszaki szakirányú, felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Szereztél már legalább 5 év gyakorlatot gyártó-termelő vállalatnál üzemvezetőként;
  • Valamelyik nálunk alkalmazott technológiát magas szinten ismered: CNC, préselés, hegesztés, porfestés, szerelés;
  • A pontos munkavégzés és önállóság az erősségeid közé tartozik;
  • Fontos, hogy határozott és döntésképes személyiséged legyen, aki nem csak a saját munkájáért, de a csapatért is felelősséget vállaljon;
  • Lelkes hozzáállásoddal mindig tudod motiválni a beosztottjaidat;
  • Strukturált gondolkodásmódoddal kiválóan szervezed a napi, heti és havi feladatokat;

Magabiztosan használsz ERP rendszert, az internetet, Office-t és az Excel-t.

Előnyt jelent

Magabiztosan kommunikálsz írásban és szóban is angolul;

Amit kínálunk

Ha már eljutottunk odáig, hogy szerződést kötünk, biztos lehetsz benne, hogy a számunkra legkiválóbb szakembert választottuk ki a személyedben.

Munkatársaink azért szeretnek nálunk dolgozni, mert egy kiváló csapat tagjai lehetnek és támogató vezetőkvannak. Bízunk benne, hogy Te is a támogató vezetés híve vagy.

Fontos számunkra, hogy mindenki kulturált, tiszta, rendezett, európai színvonalú munkakörnyezetben töltse el a munkaidejét.

A folyamatosan megújuló piaci trendek és a vevői igények arra ösztönöznek minket, hogy tudásunkat fejlesszük, ötleteljünk, majd közösen valósítsunk meg azokat. Ez jelenti számunkra a kihívást és motivációt!

A munkakezdés részletei:

Elsősorban Tápiószőlősön fogsz dolgozni, teljes munkaidőben.

Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársat, de azért megvárjuk a 30 napos felmondási idődet.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020