„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás SZERSZÁM- ÉS KÉSZÜLÉKKARBANTARTÓ

SZERSZÁM- ÉS KÉSZÜLÉKKARBANTARTÓ

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

SZERSZÁM- ÉS KÉSZÜLÉKKARBANTARTÓ munkakörre.

Miért jelentkezz

  • az alap órabéren kívül további juttatások (belépési bónusz, jelenléti bónusz, havi bónusz, cafeteria) - a munkádért cserébe megbecsülést, anyagi biztonságot és előrelépési lehetőséget kapsz,
  • korrekt vezetők,
  • európai színvonalú, tiszta, kulturált munkakörnyezet,
  • egy összetartó csapat tagja leszel,
  • céges autóbusszal tudsz bejárni dolgozni,
  • van melegétkezésünk is.

Feladatok

  • szerszámok és a cég területén található készülékek karbantartása

Elvárások

  • fémipari területen szerzett végzettség,
  • 3 műszak vállalása,
  • megbízható, elkötelezett, hosszú távra tervező személyiség.

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • CNC forgácsoló kezelési gépismertet

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020