„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS

MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS munkakörre.

Feladatok

  • Elkészíti az új termékek bevezetéséhez szükséges minőségügyi dokumentációkat és az ellenőrzési utasítások elkészítése;
  • Termékauditok elvégzése, jegyzőkönyv készítés;
  • Az ellenőrzési és felülvizsgálati tapasztalatok alapján javaslatot készít a helyesbítő megelőző tevékenységre;
  • Ellenőrzi a hibajavító és megelőző intézkedések hatásosságát;
  • Mérőberendezések karbantartása, önálló mérőprogram készítés, mérőeszköz kalibráció
  • Mérési jegyzőkönyvek, mérési, ellenőrzési utasítások készítése;
  • Statisztikai folyamatszabályozás üzemeltetése, fejlesztése, dokumentumainak naprakészen tartása;
  • Mérőrendszer elemzés (MSA, R&R);
  • Gyártott termékek minőségének ellenőrzése a vevői igényeknek/gyártmányrajznak megfelelően;
  • Első minták, gyártásközi minták mérése, ellenőrzése, kiértékelése és jóváhagyása;
  • PPAP dokumentáció elkészítés, benyújtás a vevő felé;
  • Biztosítja a vevői észrevételek, minőségi igények figyelését, feldolgozását;
  • Munkatársak oktatása.

Elvárások

  • Középfokú vagy technikusi végzettség, (műszaki végzettség előny);
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS Office/;
  • Határozott, magabiztos fellépés;
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség;
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, kiváló kommunikáció készség, csapatmunka;
  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Érdekes feladatokat
  • Szakmai kihívást jelentő munkakört

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020