„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ munkakörre.

Feladatok

  • új vevők felkutatása és megrendelések, szerződések megkötése,
  • vevői kapcsolattartás – account management,
  • projekt menedzser faladatok ellátása,
  • meglévő vevők változásainak (szerződési, új termék bevezetés, stb.) kezelése,
  • új vevői igények feltérképezése, ajánlatok kiküldése és azok nyomon követése,
  • igény esetén árkalkulációk készítése,
  • éves értékesítési célok elérése.

Elvárások

  • felső/középfokú műszaki/szakirányú (fémipari) végzettség,
  • angol nyelv kommunikációs szinten történő használata
  • magas fokú proaktivitás,
  • jó kommunikációs készség, rugalmasság,
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),

Előnyt jelent

  • gépészmérnöki végzettség,
  • 2D/3D tervező programok felhasználói szintű ismerete,
  • multinacionális cégnél szerzett tapasztalat,
  • lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat,
  • emelt szintű, szakmai területet érintő angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér,
  • családias légkör,
  • igényes munkakörnyezet,
  • szakmai kihívást jelentő, kreatív feladatok,
  • kiemelt, versenyképes jövedelem (megegyezés szerinti bérezés + béren kívüli juttatási csomag).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, a fizetési igény megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre. Érdeklődni a HR Osztályunkon lehet a 06 53 585 080 telefonszámon.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020