„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás Technológus

Technológus

Szolnok

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

Technológus munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre technológusnak?

Feladatok

  • A termelésben használt gépek kiszolgálása, technologizálás;
  • Programvezérlésű gépekhez szükséges programok készítése, azok gépekre feltöltése;
  • Szerszámgyártás támogatása;
  • Gyártási dokumentáció készítése;
  • Részvétel új technológia bevezetésében;
  • Gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, minőségügyi előírásoknak megfeleltetése;
  • Gyártóeszközök és tesztkészülékek specifikálása, tervezése, üzembe helyezése;
  • Mintagyártások műszaki felügyelete, nyomon követése;
  • A termékek gyártásközi ellenőrzési utasításainak elkészítése;

Elvárások

  • Gépgyártástechnológus végzettséget vagy szakirányú, műszaki végzettséget;
  • Fémlemez-gyártástechnológiában való jártasságot;
  • CNC programnyelv ismeretet: gyártógépek (élhajlító, stancoló, lézervágó) programozásában szerzett gyakorlat (preferáltan Amada, Trumph, Salvagnini);
  • CAD ismereteket;
  • Erős MS Office ismeretet;
  • Problémamegoldó képességet
  • Megoldásközpontú gondolkodásmódot;
  • Magas fokú precizitást;
  • Műszaki szakterület iránt való elkötelezettséget.

Előnyt jelent

  • Mérnöki (preferáltan gépészmérnök) végzettséggel rendelkezel;
  • Van folyamatoptimalizálásban szerzett gyakorlatod.
  • Kommunikáció szinten beszéled az angol és/vagy német nyelvet

Amit kínálunk

  • érdekes feladatokat;
  • szakmai kihívást jelentő munkakört;
  • biztos, hosszú távú munkahelyet;
  • versenyképes kompenzációs csomagot.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020