„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás Operátor - Tápiószőlős

Operátor - Tápiószőlős

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

Operátor - Tápiószőlős munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre operátornak?

4 műszakos munkarendbe keressük jövendőbeli, elhivatott kollégáinkat a tápiószőlősi telephelyünk prés üzemébe!

Feladatok

  • a vezetők és gépbeállítók által meghatározott munkafolyamatok elvégzése prés gépeken a kapott utasításoknak megfelelően,
  • normakövetelmények, műveleti utasítások, minőségi előírások betartása,
  • folyamatos önellenőrzés a gyártás során,
  • gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése, lejelentő rendszer oktatás szerint meghatározott használata,
  • gyártás közben felmerülő bármilyen jellegű, a gyártás menetét befolyásoló probléma azonnali jelzése a közvetlen, illetve közvetett vezetőnek,
  • adott munkaterület és környezete tisztántartása,
  • gyártási hatékonyság növelése, selejtek számának csökkentése,
  • folyamatos javaslattétel a termelés hatékonyságának növelésére, költségek csökkentésére.

Elvárások

  • rendelkezz befejezett általános iskolai tanulmányokkal,
  • illetve hosszú távra tervező, munkájára igényes, elkötelezett személyiség légy!

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020