„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás NPI Mérnök - Tápiószőlős

NPI Mérnök - Tápiószőlős

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

NPI Mérnök - Tápiószőlős munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre NPI mérnöknek?

Feladatok

  • Meglévő és új vevőkkel való kapcsolattartás (kizárólag műszaki és termékfejlesztési szinten);
  • NPI projektek teljeskörű menedzselése és koordinálása;
  • Control Plan, FMEA készítésében való részvétel az árajánlat készítés időszakától;
  • Új termékek gyárthatósági vizsgálata (Feasibility study);
  • Aktív részvétel a vevővel közösen végzendő termék design (DFMEA) készítésében;
  • Prototípus és nullszéria gyártások koordinálása a vevői igényeknek megfelelően (PTR);
  • Gyártásfejlesztő javaslatok kidolgozása (CI).

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Magabiztos, határozott személyiség, proaktivitás,
  • Fejlett problémamegoldó képesség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Megoldásközpontú gondolkodás,
  • Utazási hajlandóság,
  • 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Gépgyártástechnológiai szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Hegesztéstechnológiai ismeret,
  • Lemeztechnológiai ismeret,
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai kihívást jelentő, kreatív feladatok,
  • Versenyképes juttatási csomag.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020