„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás PORFESTŐ

PORFESTŐ

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

PORFESTŐ munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre porfestőnek?

PORFESTŐT keresünk! – 2021.03.15-ig BELÉPÉSI BÓNUSSZAL!

Elvárások

  • rendelkezel legalább befejezett 8 általános iskolai tanulmányokkal,
  • rendelkezel műszaki affinitással,
  • váltott műszak vállalása nem akadály,
  • hosszú távra tervező, elkötelezett, precíz személyiség vagy,
  • nem okoz gondot számodra a nagy értékű festő berendezés kezelésének megtanulása, és rendelkezel a tudásod folyamatos fejlesztésének igényével – betanításodat is vállaljuk,
  • szívesen dolgozol csapatban, de nem riadsz meg akkor sem, ha önállóan kell ellátnod a feladataidat,
  • ha szívesen dolgoznál családi vállalkozásunknál Tápiószőlősön, szuper Csapattal, korrekt Vezetőséggel,
  • fontos számodra, hogy a munkavégzés fűtött, zárt, rendezett üzemcsarnokban történjen.

Előnyt jelent

  • dolgoztál már korábban porfestőként,
  • rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel.

Amit kínálunk

  • havi átlag kereshető bruttó bér akár 450.000 Ft

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020