„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás ÉPÜLETGÉPÉSZ - KARBANTARTÓ

ÉPÜLETGÉPÉSZ - KARBANTARTÓ

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

ÉPÜLETGÉPÉSZ - KARBANTARTÓ munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre épületgépész - karbantartónak?

Feladatok

  • Épületgépészeti, épületszerkezeti rendszer üzemeltetése, javítása,
  • Technológiai gépészet, szerelés, javítás,
  • Napi, heti, havi ellenőrzési listák elkészítése,
  • Hibaelhárítás javítás,
  • Telephelyek folyamatos monitorozása épületgépészeti - technológiai szempontból.

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség (Víz-gáz-központifűtés szerelő ÉS/VAGY klímaszerelő ÉS/VAGY épületgépész)
  • Épületüzemeltetési tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, levelezés)
  • Pontos és precíz munkavégzés,
  • Rugalmas, terhelhető személyiség,
  • Önállóság, terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • PLC programozás,
  • Klímaszerelésben való jártasság,
  • Elektromos végzettség (gyenge, erős  áram)

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020