„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás TARGONCAVEZETŐ ÁRU-ÖSSZEKÉSZÍTŐ - Tápiószőlős

TARGONCAVEZETŐ ÁRU-ÖSSZEKÉSZÍTŐ - Tápiószőlős

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

TARGONCAVEZETŐ ÁRU-ÖSSZEKÉSZÍTŐ - Tápiószőlős munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre tarngoncavezető áru-összekészítőnek?

Feladatok

  • anyagmozgatás,
  • áruátvétel, áru összekészítés,
  • leltározás,
  • a raktári rend fenntartása.

Elvárások

  • 8 általános végzettség
  • OKJ végzettség + NKH jogosítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek, PDA használata
  • pontos és precíz munkavégzés,
  • több műszak vállalása,
  • önállóság, terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • mindhárom gépcsoportra megvan az NKH vizsgád (3324, 3313, 3312),
  • van magasemelésű, oldalvillás targoncán szerzett gyakorlatod
  • van raktári tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • most 70.000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZT is biztosítunk a 2021.03.15-ig Belépőinknek
  • egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, igényes munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • bónuszok, jutalmak,
  • cafeteria elemek,
  • vállalati busz biztosítása a környező településről.
  • havi átlag kereshető bruttó bér akár 380.000 Ft

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020