„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre senior minőségügyi mérnöknek?

Feladatok

  • vevői követelmények betartása, és érvényesítése a gyártás során
  • reklamációk teljes körű kezelése (jelentés, nyomonkövetés, vevői portál kezelés)
  • aktívan részt vesz a belső minőségi problémák kivizsgálásában és a javító intézkedések kidolgozásában
  • minőségügyi kimutatások, statisztikák készítése
  • aktív részvétel tanúsító és vevői auditokon
  • beszállítók és alvállalkozók minősítésében való részvétel – helyszíni auditok végrehajtása
  • az új termékek bevezetésekor minőségbiztosítási dokumentáció elkészítésében való részvétel

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettséggel (minőségügyi/gépészmérnöki diploma)
  • van legalább 5 éves szakmai tapasztalatod, előny ha mindez fémiparban
  • ismered a minőségbiztosítási szabványokat, eljárásokat és hatékonyan tudod azokat alkalmazni
  • kommunikációs szinten beszélsz és írsz angol nyelven
  • továbbá fontos, hogy határozott fellépésed legyen

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint
  • innovatív munkakörnyezet
  • melegétkezés támogatása
  • béren kívüli juttatási rendszer

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020