„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás HEGESZTŐ - Tápiószőlős

HEGESZTŐ - Tápiószőlős

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

HEGESZTŐ - Tápiószőlős munkakörre.

Miért jelentkezz tápiószőlősi telephelyünkre hegesztőnek?

  • most 150.000,- Ft belépési bónuszt adunk minden hegesztő munkakörbe belépőnek,
  • a próbaidő alatt már biztosan megkapod a havi bónuszod 75%-át,
  • kiemelkedő teljesítményedért, akár 100.000,- Ft egyéni teljesítmény bónuszt is kaphatsz,
  • nálunk megtanulhatod a hegesztő szakmát = belső képzési, tanulási lehetőség
  • nálunk lesz egy mentorod = folyamatos szakmai segítség
  • minden kollégával hosszú távon tervezünk = biztos munkahely
  • vállalati buszt biztosítunk a munkába járásodhoz,
  • európai színvonalú munkakörnyezetben dolgozhatsz,

Feladatok

  • finomlemez alkatrészek hegesztése, összeállítása.

Elvárások

  • 8 általános végzettség
  • több műszak vállalása,
  • megbízható, elkötelezett személyiség,

Előnyt jelent

  • középfokú végzettség
  • szakmunkás végzettség,
  • műszaki rajz ismeret,
  • mérőeszköz használat,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • AWI és tűzvédelmi szakvizsga

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 822-es mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020